thumbs-iconKonya Temizlik Şirketleri | Oryon Temizlik

clock-iconçalışma saatlerimiz : 08:00 - 21:00

mobile-icon

Hizmet için Bizimle İletişime Geçin!0543 866 66 32

Hakkımızda

Konya ev temizliği

Oryon Temizlik Hakkımızda Sayfası

Oryon Temizlik Şirketleri, yılların getirdiği tecrübe ve eğitimli personelinin verdiği güçle firmaların ve/veya bireylerin ihtiyaçları doğrultusunda tüm temizlik ihtiyaçlarınıza hijyenik ve profesyonel çözümler sunmaktadır.

Müşteri ihtiyaçlarını iyi analiz eden, memnuniyeti en üst düzeyde tutan  ve teknolojinin getirmiş olduğu imkanları değerlendirerek temizleme hizmetlerini gerçekleştiren Oryon Temizlik olarak, ilk günkü heyecanımızla sizlere hizmet etmekten büyük mutluluk ve onur duymaktayız.

Referanslarımızİletişim

Eğitimli Personel

Oryon temizlik şirketleri bünyesinde görev alan personellerimiz kendi alanlarında eğitimli ve uzman kişilerden oluşmaktadır.

TEKNOLOJİK EKİPMAN VE MAKİNELER

Temizlik firmamızda teknolojinin getirmiş olduğu son sistem sanayi tipi temizlik ekipmanları ve güçlü makineleri kullanmaktayız.

SÖZ VERDİĞİMİZ GİBİ...

Randevu talebiniz sonrasında söz verdiğimiz saatlerde ve sizi bekletmeden geliyoruz. Doğru zamanlama bizim en büyük değerlerimizden bir tanesidir.

Hizmetlerimizden Görüntüler

Oryon Temizlik, temizlik sektöründe getirdiği yeniliklerle sektörde öncü bir firma olmayı başarmıştır.

Bireysel Müşteri

Kurumsal Müşteri

Eğitimli Personel

Büyük Yapıların Temizliği

Oryon Temizlik

Konya’nın lider temizlik hizmeti sağlayıcısı olan Oryon Temizlik’e hoş geldiniz. Tüm Konya ilçelerine ve çevredeki illere temizleme hizmetleri veren Oryon Temizlik, yüksek motivasyona sahip akıllı ekipler, verimli ve hesap verebilir sonuçlar elde etmek için gerçekten yenilikçi, akıllı temiz sistemler ile çalışır. Tecrübe, kalite, güven, güvenilirlik ve esneklik – bunlar anahtarımız olan ve bu zorlu endüstride büyümemize yardımcı olan kelimeler. Şirketimizin bir net odak noktası var. Temizlik. Bir şirket olarak tüm enerjimizi; sınıfının en iyisi hizmeti, en son endüstriyel yenilikleri ve en güvenli, en yüksek motivasyona sahip personeli sizlere sunmaya harcıyoruz. Kusursuz temizlik almanızı sağlamak, 10 yılı aşkın bir süredir tek önceliğimiz olmuştur. Kurulduğumuz günden bu yana yüzlerce müşteriye hizmet vermekten memnuniyet duyduk. Müşterilerimizin ihtiyaçları, gereksinimleri ve işletmelerinin özellikleri her zaman bizim için bir önceliktir.

Uzmanlarımız, alanlarında uzun yıllara dayanan deneyime sahip büyük profesyoneldir. Her bir Müşterinin yeni görevini kesin, yetkin ve yetenekli bir yaklaşımla alırlar. İşimizi titizlik, heyecan, coşku ve geniş bir gülümseme ile yapıyoruz!

Oryon Temizlik olarak ihtiyaçlarınıza uygun çok çeşitli Düzenli veya Derin Temizlik Hizmetleri sağlayabiliriz.

Yapamayacağımız bir görev yok. Hizmetlerimizi yüksek kalitede sunmaktayız ve işinize maksimum fayda sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız.

Siz de şirketimizin geniş kapsamlı temizlik hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Size önceden paketlenmiş temizlik programları sağlayabilir veya  ihtiyaçlarınıza ve bütçenize göre mükemmel bir şekilde uyarlanmış özel bir temizlik programı tasarlayabiliriz. Mükemmel bir temizlik hizmeti almak konusunda ciddiyseniz, bize güvenebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz ve hak ettiğiniz temizlik hizmetlerini size sunmaya adanmış profesyonellerden oluşan bir ekiple çalışmanın ne kadar keyifli olduğunu yaşayın. Mükemmelliğe olan bağlılığımız, profesyonellerin tercih ettiği temizlik hizmetleri şirketi olmamızın sebebidir ve sizi memnun müşteriler listemize eklemekten onur duyarız.

Arzumuz hizmet verdiğimiz insanlarla sürdürülebilir iş ilişkileri kurmak. Sürdürülebilirlik ve yenilikçi iş uygulamaları için bir kaynak olmaktır.

Call Now ButtonHemen Ara