Akören Temizlik Şirketleri

Akören temizlik şirketleri arasında, önde gelen firmalardan olarak, siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Temizlik ihtiyaçlarınıza yönelik, profesyonel hizmeti ve desteği dilediğiniz zaman firmamızdan alabilirsiniz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz;

Akören Temizlik Şirketleri arasında hizmet vermekte olan firmamız, profesyonel, güvenilir ve kalifiye kadrosuyla, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik, tam memnuniyet gayesiyle hizmet vermektedir.

Çalışma Alanlarımız;

Akören Temizlik Şirketlerinden olan firmamız, hem iş yeri temizliği, hem ev temizliği konusunda, siz kıymetli müşterilerimize hizmet vermektedir. Genel anlamda hepsi temizlik gibi görünse de, ofis temizliği, bina dış cephe temizliği ve ev temizliği ayrı donanım ve deneyim gerektirmektedir. Çalışanlarımızın tümü, belirtmiş olduğumuz tüm alanlarda gerekli deneyim ve eğitime sahiptir.

Ekibimiz;

Uzun yıllardır, Akören Temizlik Şirketleri arasında hizmet veren bir firma olarak uzman, eğitimli  ve nitelikli çalışma arkadaşlarımızla birlikte, siz kıymetli müşterilerimizin temizlik ihtiyaçlarına yönelik hizmet vermekteyiz. Personelimizin tümü, gerekli eğitim ve donanıma sahiptir. Tüm eğitimlerimiz müşteri memnuniyeti esas alınarak programlanmış ve buna göre belirlenmiştir.

Tüm personelimiz sigortalı olarak ve iş güvenliği kanunlarına uygun olarak çalışmaktadır. Bu hem sizin hem de ekibimizin güvenliği açısından son derece önemlidir.  Memnuniyetiniz firmamız güvencesi altındadır.

Önceliklerimiz;

Bir Akören Temizlik Şirketi grubu olan firmamızın, temizlikte önceliği hijyendir. Tüm temizlik işlemlerini hijyen kriterimizi ön planda tutarak yapmaktayız.

Güvenlik;

En özel alanımız olan evimizin, en özel yerlerini açtığımızı, hane dışından birine açtığımızı düşünürsek, bu anlamda güvenlik konusunun büyük önem taşıdığını anlarız. Bu anlamda, Akören Temizlik Şirketi grubu olarak müşterilerimizin özel alanlarının güvence altında olduğunu, ekibimiz adına taahhüt ederiz.

Kaliteli Ürün;

Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın sağlığı bizim için son derece önemlidir.  Buna istinaden, Akören Temizlik şirketleri grubu olarak, tüm temizlik aşamalarında kullandığımız temizlik ürünlerimiz birinci Sınıf kalitede ürünlerdir.

Süreklilik;

Dilediğiniz takdirde, aynı ekibi yönlendirebiliyoruz. Akören Temizlik Şirketleri grubu olarak, sürekli veya sabitlenmiş tarihler için aynı ekibi yönlendirebiliyoruz. Bu hem karşılıklı güven açısından, hem de karşılıklı beklentileri biliyor ve anlıyor olmak açısından son derece önem taşımaktadır.

Akören Temizlik Şirketleri grubu olarak, siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyarız.

 

Project Details

Hizmetler : Tüm hizmetlerimiz

Bölgeler : Tüm Akören ve çevre mahalleleri

Fiyatlar : Güncel fiyatlar için iletişime geçiniz