AVM Temizliği

Konya avm temizliği

AVM’ler yani alışveriş merkezleri oldukça büyük ve içlerinde çok sayıda mağazayı barındıran büyük yapılardır. AVM’ler çok sayıda ziyaretçi alır ve uzun saat aralıklarında sabah 10.00 dan  akşam 22.00 a kadar hizmet verirler. Hatta yaz döneminde bu saat aralığı 1 saat daha uzar. Dolayısıyla ziyaret saatleri içinde de temizlenmeleri gerekir. Konya AVM temizliği hizmetimiz için lütfen iletişime geçiniz.

Konya AVM Temizliği Hizmetimizle Her Zaman Yanınızdayız!

Temiz olmayan bir alışveriş merkezinin ziyaretçisi yani müşterisi de az olur. Bir AVM’nin müşteriler varken de temizlenmesi gerekmektedir. Temizlik yapılırken sürekli ziyaretçi kabul eden bir mekan olduğu için AVM’lerin temizliği ziyaretçileri rahazsız etmeden, hissettirilmeden yapılmalıdır. Bu temizlik işi için yönlendirilen personellerin alanlarında uzman olmaları gerekmektedir. Her personel temizliği iyi yapabilir ama kalabalık bir ortamda alışveriş eden insanları rahatsız etmeden yapamaz. Bu sebeple AVM temizliği için yönlendirdiğimiz ekip arkadaşlarımız bu konuda sizi memnuniyetsizliğe uğratmayacak nitelikli kişilerdir.

Özellikle takdir edebileceğiniz üzere kalabalık mekanların temizliğinde dikkat etmesi gereken ilk mekan lavabolardır. Böyle mekanlar da çok sayıda ve farklı farklı özelliklerde ziyaretçiler olacağı için lavabolar çoğu zaman hor kullanılmakta ve kirli bırakılmaktadır. Kullanılan peçete ve tuvalet kağıtları çabuk tükenmektedir. Bu temizliği sağlayacak kişilerin sık sık ve yine oradaki insanları rahatsız etmeden görevlerini yapmaları gerekir. Ayrıca AVM‘lerde bebek bakım odalarının da temizliği çok önemlidir. Kullanan anneler bazen dalgınlıkla kirli bebek bezleri vb. açıkta unutabilirler. Çocuklu annelerin rahatlıkla ziyarete gelebilmesi için her kullanımdan sonra kontrol edilmesi gerekir.Firma olarak yine siz müşterilerimize lavabo, bebek bakım odası,koridor ve mağaza gibi alanların temizlenmesi için alanında uzman ayrı ayrı ekip arkadaşları yönlendirmekteyiz.

Yine bir alışveriş merkezi temizliği için gereken önemli bir yer de mağaza vitrinleridir. Bir mağazanın vitrini ne kadar berrak, tozlardan arınmış, ışıl ışıl olursa vitrinin içindeki ürünler de o kadar net ve güzel görünür. Bu vitrin temizliği işlemi hijyen sağlamaktan öte mağazanın daha fazla satış yapabilmesi için de gereklidir. Vitrin temizliği için de gönderdiğimiz malzemelerimiz hoş kokulu hem de parlaklığı sağlayıcı özelliktedir. Siz de bize ulaşıp temizlik kalitemizden faydalanabilirsiniz.

Konya AVM Temizliği hizmetimiz için iletişime geçin!