Etüt Merkezi ve Okul Temizliği

Konya Etüt merkezi ve okul temizliği

Geleceğimizin mimarı olan çocuklarımız, bizler için çok önemlidir.Özellikle bulundukları ortamlara çok dikkat eder ve büyük bir önem veririz, ortamlarının her zaman temiz ve güvenilir olmasına çok özen gösteririz.Çocuklarımızın, ikinci yuvası olan okulların da temiz ve hijyenik bir ortamda eğitim görmeleri bizler için önemlidir. Konya Etüt merkezi ve okul temizliği hizmetimiz için lütfen bilgi alınız.

Konya Etüt Merkezi ve Okul Temizliği Hizmetimiz Devam Ediyor!

Okullarımızda, her yaştan çocuklarımız vardır. Etüt merkezleri, İlkokul, Ortaokul ve lise öğrencilerinin hijyenik bir ortamda eğitim görmeleri çok önemlidir. Bunu içinde uzman temizlik personellerine ihtiyaç vardır. Biz temizlik şirketi olarak, uzman personellerimizle Konya etüt ve okul temizliği hizmetimizi en iyi şekilde başarmaktayız. Her yerde olduğu gibi okul temizliklerinde de uzman personellerimizle yanınızda olmaktan mutluluk duymaktayız. Çocuklarımızın okul ortamları temiz olmazsa çok çabuk mikrop kapıp hastalanabilirler. Bu da okul devamsızlıklarını etkileyerek , derslerinden de geri kalmalarını sağlar. Özellikle ilkokul çağındaki minik çocuklarımız bu durumdan daha fazla etkilenirler.Bu nedenlerden dolayıdır ki, okul temizliklerini şirketimiz adına bir kat daha fazla önemsemekteyiz. Okullardaki lavabolar sayısız öğrencini kullanmasıyla sürekli kirlenmektedir ve en çok mikrop buradan yayılmaktadır.Sayısız öğrencini kullandığı lavaboların temizliği ve her zaman hijyenik olması oldukça zordur.

Temizlik şirketi olarak zor kelimesi ilkemizde olmadığı için, uzman personellerimizle ve kullandığımız temizlik ürünleriyle her zaman lavaboda hijyeni ve deterjan kokusunu sağlamaktayız. Sizlerin çocuklarınızı ne kadar önemsediğini ve eğitimlerini sağlıklı bir ortamda sürdürmelerini istediğinizi bilmekteyiz. Hangi yaşta olursa olsun tozlar her insanı rahatsız etmektedir ve büyük solunum tıkanıklığına sebep olur.Bu tozlara çocuklarımızın maruz kalması önemli bir temizlik unsurudur. Düzenli temizlenmeyen sınıf ortamında , çocuklarımızda sürekli hareket halinde oldukları için yoğun bir toza maruz kalırlar. Temizlik firmamız da bunun için kullanacağı temizlik malzemesini test ederek büyük bir titizlikle seçmiştir, uzun süre temizlediğimiz ortamlarda hijyeni ve temiz kokuyu hissedeceksiniz.Aileleri ve okul yönetimini , ne istediklerini önemseyerek temizlikte ulaşılabilecek en son noktayı yakalayarak , ona göre ürün seçimi yapıp , ona göre bir ekip hazırladık,Sizlerin temizlik ve hijyende her zaman yanı başınızda hizmetlerimize de en üst seviyelerde devam etmekteyiz.

Temizlik, her zaman önemli bir iştir  özellikle okul temizlikleri daha çok özen istemektedir.Temizlik şirketimiz, temiz ve hijyenik okullar için uzman kadrosuyla her zaman yanınızda olacaktır.

 

Konya Etüt Merkezi ve Okul Temizliği hizmetimiz için iletişime geçin!