Fuar Temizliği

Fuar temizliği

Başarımızın anahtarı olan ve toplam müşteri memnuniyetini sağlayan tutarlılığımızdır. Tutarlı bir hizmet sunmak, nihai olarak her gün bilfiil temizlik görevlerini yerine getiren erkek ve kadın çalışanlarımıza aittir. Çalışanlarımıza görevlerini en yetkin şekilde yerine getirmeleri için ihtiyaç duydukları eğitim, uygun ekipman ve sarf malzemeleri tedarik ediyoruz. Bu aynı zamanda bu çalışanlara saygı ve takdirle davranmak anlamına gelir. Olumlu bir çalışma ortamı yaratarak, çalışanlarımız doğal olarak daha yüksek seviyelerde performans göstermeye daha eğilimlidirler.

Başarımız yalnızca her ay bir dizi rakamla değil, hem çalışanlarımız hem de müşterilerimizin ne kadar memnun olduğuyla tanımlanır. Bu ikisi arasında doğrudan bir korelasyon olduğuna ve sonuç olarak her gün alınan kararların her iki alanda da yüksek puanlar elde etmeye dayandığına inanıyoruz.

Çoğu zaman, sektörümüz en düşük fiyatlı hizmeti sunarak başarılı olmayı dener. Buna karşılık, bu şirketler çalışanlarına düşük ücret ödemek zorundadır. Düşük ücret minimum sonuç verir. Şirketimizde, endüstri ortalamasının üstünde ücretler ve faydalar sunuyoruz, böylece olağanüstü hizmet sunan olağanüstü insanları çekiyoruz. Burada başarımızın anahtarı yatıyor.

Hangi Sektörlerdeyiz?

Şirketimiz her türlü temizlik  konusunda, profesyonel kadrosu ile pratik operasyonlar gerçekleştirmektedir.Ev, ofis, banka, havuz, villa, halıfleks, hastane, dış cephe cam, fuar, otel, ibadethane temizliği bunlardan bir kaçıdır.

Konya ve Çevre İllere Fuar Temizliği Hizmetimiz

Uluslararası bir fuarda her şirket, potansiyel müşterilerin ve ortakların dikkatini çekmek için her türlü çabayı göstermektedir. Böylelikle, ürün numunelerinin, hizmetlerin ve şirketin standının etkili bir şekilde sunulması için kusursuz temizlik özellikle önem kazanmaktadır. Mükemmel sipariş, şirketteki tüm süreçlerin en üst düzeyde organize edildiği, sadece kelimeler değil, en iyi pratik kanıttır.

Sergi programları oldukça hareketli olduğundan, standın her zaman lekesiz tutulması ve temizlik işlerinin profesyonelce ve yüksek kalitede yapılması önemlidir.

Şirketimiz Konya fuar temizliği hususunda çözüm ortağınız olmaya adaydır. Stant şirketleri, fuarın açılış gününde sabah saatlerinde fuarlarını temizlemeyi tercih ediyorlar. Fuarlarda sabahın erken saatlerine kadar devam eden çalışmalardan dolayı, daha önce temizlenmiş olsa bile standınız tekrar kirlenecektir. Şirketimizin fuar öncesi temizlik ve günlük temizlik olarak hizmetleri bulunmaktadır. Ayrıca özel temizlik hizmetimiz de mevcuttur. Sergiler, cam yüzeyler, stant duvarları, raflar ve hassas yüzeyler, mutfak olanakları, ayak izleri, lekeler özel temizlik kapsamındadır. Bu sayede, standınızın her zaman temiz ve gösterilebilir olmasını sağlayabiliriz.

Konya Fuar Temizliği hizmetimiz için iletişime geçin!