Halı Yıkama

Konya halı yıkama

Yaşadığımız mekanın temizliği gerek beden gerekse ruh sağlığımız açısından hepimiz için önem arz etmektedir. Hele ki yaşadığımız yerin tam olarak temiz sayılabilmesi için halı temizliği olmazsa olmazıdır. Halı yıkama halı temizliğinin tam olarak yapılabilmesi için kesinlikle şarttır. Bizlerde Konya halı yıkama fabrikası olarak tüm temizlik ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler sunuyoruz.

Halı Yıkama Nasıl Olmalıdır?

Halılarımız her ne kadar üzerinden deterjanlarla silsek de tam olarak temizlenmiş sayılmazlar. Çünkü kullandığımız halıyı silmek diplerinde biriken toz, kıl, deri artıkları ve tabi ki bunlar sayesinde oluşmuş mikroorganizmaların halılarımızdan arınmasını sağlayamaz. Doğru halı temizliği için halıların belirli aralıklarla doğru bir şekilde yıkanması gerekmektedir. Halılarımızın gerçekten  temiz olabilmesi için yıkanması önemlidir ama nasıl yıkandığı daha da önemlidir. Firma olarak bu konuya fazlasıyla önem veriyoruz.

Halı yıkama işinin, her halının cinsine göre uygun sıcaklık ve temizleyicilerle yapıldığında doğru yapılmış olacağına inanıyoruz. Ek olarak halılar yıkandıktan sonra kurutma cihazlarında yine halının cinsine göre uygun sıcaklık ve sıkma derecesinde hızlı bir şekilde kurutulmalıdır ki ıslaklık nedeniyle tekrar hızlı bir şekilde bakteri oluşumu önlenmiş olsun. Biz firma olarak sizin sağlığınızı ciddiye aldığımız için işimizi de bu şekilde ciddiye alarak size güvenli hizmet vermekteyiz.

Elbette ki halılar çok düşük maliyetlerle hortum ve fırça kullanılarak ve herhangi bir yere asılıp açık havada kurutularak yıkanabilir. Ancak bu şekilde yıkanmış ve kurutulmuş bir halı ne kadar temiz olur? Halı temizliği, halının yıkanması, durulanması ve kurutulması ile bir bütündür. Yıkama, durulama ve kurutmadan herhangi biri eksik ya da hatalı yapılsa halı tam olarak temizlenmiş olmaz. Paranız ve zamanınız boşa harcanmış olur.

Konya Halı Yıkama Olarak Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Firma olarak amacımız size tam bir hijyen sağlamaktır. Bu sebeple kullandığımız deterjan ve ekipmanlar hem halınızın tamamen temizlenmesini sağlamak hem de temizlenirken yıpranmasını önlemek için özenle seçilmiştir. Bunun dışında siz bize halılarınızı yıkamamız için ulaştıktan sonra yıkanmak üzere vereceğiniz halılarınızı size kapınızdan teslim aldığımız andan itibaren 3 iş günü içinde tertemiz teslim etmekteyiz. Üstelik eğer isterseniz arkadaşlarımız halılarınız yerinden alır paketler ve teslimde de odalarınıza yerleştirebilir.

Konya Halı Yıkama hizmetimiz için iletişime geçin!