Özel Hastane Temizliği

Konya özel hastane temizliği

Hastaneler hastalandığımızda şifa bulmak için gittiğimiz gerek yatışlı gerekse ayakta tedavi olduğumuz yerlerdir Her gün ve günün 24 saati çeşitli hastalıklara sahip insanlar tarafından ziyarete uğramakta ve temiz olması kaçınılmaz yerlerdendir. Bir hastane yeterince temiz olmazsa hastalar şifa bulamaz. Hele ki bu bir özel hastane ise tercih de edilmez. Konya hastane temizliği için lütfen bizi arayınız.

Hastane Temizliğinin Önemi Nedir?

Biz bir hastanenin iyi bir hizmet verebilmesi için doktor kalitesinden sonra ilk ve en önemli özelliğinin temizliği olduğuna inanıyoruz. Bir temizlik şirketi olarak hastane temizliği en önem verdiğimiz işimizdir. Bir hastanenin her alanının ”ameliyathane, doğumhane, yoğun bakım ünitesi, hasta odaları,laboratuvarları, lavaboları” en önemlileri olmak üzere alanına uygun dezenfektanlarla tam bir hijyen sağlayacak şekilde temizlenmesi gerektiğinin bilincindeyiz. Hastaneler temiz olmazsa sağlık kazanmak için gidilen bir kurumda tam tersi çok daha kötü sonuçlar elde edilebilir.

Biz firma olarak sağlığın en önemli şartının temizlik olduğunun bilincindeyiz. Bu sebeple de hastane temizliğini işten öte insan sağlığı için de çok ayrı ve önemli görmekteyiz. Temizlik için gönderdiğimiz dezenfektanlarımız sağlık bakanlığından onaylı, hasta sağlığını tehdit etmeyecek kokusu ile rahatsız etmeyecek özelliktedir. Ayrıca hastane temizliği için yönlendirdiğimiz temizlik elemanlarımız daha öncesinde hastanelerde görev almış, alanlarında uzman işini en doğru şekilde yapan güvenilir arkadaşlarımızdır.

Temizliği yapılacak hastane özel bir kurumsa bu temizlik hasta sağlığı dışında hastane imajı içinde ciddi önem taşır. Çünkü insanlar ek ücret ödeyip hizmet aldıkları bir hastanenin çok daha temiz olmasına özellikle dikkat ederler. Özel bir hastanenin temizliği ayrıca tercih edilme sebepleri arasında yer alır. Temizlik işi için iletişim numaralarımızdan çağrı merkezimize ulaştığınızda hastanenizin kaç odalı, kaç metre kare olduğu, kaç adet ameliyathane ve yoğun bakım ünitesi olduğu gibi bilgileri sizden alıp uygun sayıda personel ve istediğinize bağlı olarak temizlik malzemesi ve ekipmanları da size yönlendirebiliyoruz.

Konya Hastane Temizliğinde Bizi Tercih Etmelisiniz?

  • Diğer temizlik şirketlerine göre daha kaliteli ve ekonomik hizmet sunmaktayız.
  • Personellerimizin hepsi hastane temizliğinde bilinçlidir.
  • İnternet sitelerinden araştırdığınızda hakkımızda yapılan yorumlar hep memnuniyet belirtmek içindir.

 

Konya Özel Hastane Temizliği hizmetimiz için iletişime geçin!