İnşaat Sonrası Temizlik

Konya inşaat sonrası temizlik

Konya inşaat temizliği konusunda Konya nın tüm bölgelerine profesyonel inşaat sonrası temizlik hizmeti veren tek firmadır . inşaat temizliği konusunda profesyonel temizlik manikalarıyla hizmet veren firmaları tercih etmektir.  günümüzde Konya’da amatör firma olarak piyasada hizmet verenlerden sizlere zarar verebilirler. İnşaat, kelime anlamı olarak yapım işleri demektir. Bir bina yapımı yani inşası için kireç, çimento, tuğla, kereste, boya vb. malzemeler kullanılarak bina inşa edilirken geriye de bu malzemelerin pek çok kalıntısı kalmaktadır. Evde günlük temizliğinizi yaparken sürekli karşılaştığınız kalıntılar olmadığı için kullandığımız temizlik malzemelerimiz de bu konu için özel olmalıdır. Konya inşaat temizlik hizmetimiz için detaylı bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Konya İnşaat Sonrası Temizliği Hizmetimiz Devam Ediyor!

Yeni bir mülk aldıysak ve hele ki bu mülkün ilk sahibiysek bunun hayatınızdaki önemi ve mutluluğu ayrıdır. Ancak arkasından iş kullanmaya yani o mülk içinde yaşamaya gelince ilk sahibi olmanın tek dezavantajı da inşaat temizliği olarak bilinmektedir. Çünkü inşaattan kalan kalıntılar sizlerin elbette ki günlük yaşamınızdaki ev ya da iş yeri temizliğinde alışık olmadığınız ve çıkması zor kalıntılardır. Bu kalıntıları temizlemek için uzman eli ve ekipmanları gerekmektedir.

Şirketimiz bu amaçla yıllardır sizlere son teknolojik ekipmanlarımız ve uzman kadromuzla en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktayız. Siz firmamıza temizlik işlemleriniz için ulaştıktan sonra 2 iş günü içinde isterseniz uzman ekip arkadaşlarımızla birlikte ekipman ve temizlik malzemelerimizi de adresinize yönlendirip daha etkili, hızlı ve profesyonel bir temizlik sağlayabilmekteyiz. Mülkünüzdeki parkeler, fayanslar, pencereler ve cam yüzeyler için ayrı ayrı yüzeylerine zarar vermeyecek temizlik malzemeleri ve ekipmanlar kullanarak en iyi ve yapılarına zarar vermeyecek şekilde temizlenmesini sağlamaktayız.

İnşaat Sonrası Temizlik İhtiyaçlarınıza Profesyonel Çözüm!

İnşaat sonrası temizliği, günlük temizliğe göre daha zor ve titizlik gerektiren bir temizliktir. Sizlere bu hizmeti sunarken alanında uzman çalışma arkadaşlarımızın yanı sıra, temizlik ekipmanlarımızı ve kullanılacak yüzeye göre değişen temizlik malzemelerimizi de isteğinize bağlı olarak göndererek daha etkili temizliği amaçlamaktayız. Tüm bunların yanında en önemlisi de maliyet olarak da diğer firmalara göre çok daha  ekonomik hizmet sunmaktayız.

Firmamıza temizlik işiniz için ulaştığınızda tüm bilgileri çağrı merkezimizdeki arkadaşlarımız sizlere aktarmakta, size uygun olan gün ve saat aralığını belirlemekte, istediğiniz tarih aralığında hizmeti kapınıza ulaştırmaktayız. Üstelik telefonda anlaştığınız hizmet bedelimizi temizlik işleminiz bittikten sonra ekip arkadaşımıza ister nakit, isterseniz de kredi kartınızla ödeme kolaylığı sağlıyoruz.

Konya İnşaat Sonrası Temizlik hizmetimiz için iletişime geçin!