Koltuk Yıkama

koltuk temizleme

Şık ve konforlu bir koltukta oturmak bizler için ne kadar önemliyse; temiz bir koltukta oturmak da bir o kadar önemlidir. Hatta çoğumuz evlerimize koltuk seçerken görünümü ve rahatlığından sonra ilk özellik olarak kumaşının kolay temizlenmesini ararız. Koltuk seçerken çoğumuz kir göstermesin, sık temizlik gerektirmesin diye renginin koyu olmasını ister. Konya koltuk yıkama hizmetimiz için lütfen bilgi alınız.

Konya Koltuk Yıkama Hizmetimiz Devam Ediyor!

Konya ilinin tüm semtlerine koltuk yıkama ve temizleme hizmetlerimiz vardır. Çekyat, koltuk takımı, berjer, yatak, sandalye gibi yıkanabilen tüm kumaş kaplı ürünlerinizi hijyenik deterjanlar ve teknolojik makinelerle yıkıyoruz.

Her kullanımda hatta kullanmasak da durduğu yerde bile havadan yağan tozlarla koltuklarımız kirlenmekte içlerinde gizliden gizliye biz göremesek de bakteri oluşumu olmaktadır. Üstelik zaman zaman sokak da dolaştığımız, otobüse minibüse oturduğumuz kıyafetlerimizle de evde koltuklarımıza oturuyorsak koltuklarımız daha da çeşitli bakterileri içine almaktadır. Ayrıca evde beslediğimiz hayvan dostlarımız varsa kesinlikle koltuk temizliğini daha sıkı tutmalı ve temizlik aralıklarını kısaltmalıyız. Bu her şeyden önce sağlığımız için önem taşımaktadır.

Tüm bunların dışında evimize mağazadan yeni satın aldığımız koltukların bile kesinlikle temizlenmeye ihtiyacı vardır. Çünkü gerek teşhir alanında sergilenirken ya da depoda bekleyen bir ürünse bile bulunduğu yerdeki ortamın nemi, tozu koltukların süngerleri, kumaşları tarafından emilecek ve yine bakteriler için uygun ortam oluşacaktır. Ayrıca araştırmalar göstermiştir ki, koltuk temizliği tam olarak yapılmadığında alerjik deri rahatsızlıkları, alerjik astım, astım gibi rahatsızlıklar tetiklenmektedir.

Koltuk Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

Biz firma olarak koltuk temizliği konusunda en gelişmiş ekipmanları ve içerisinde sağlığınızı tehdit edecek kimyasal bulundurmayan deterjanları kullanmaktayız. Ayrıca iyi bir koltuk temizliği içten dışa yapılmalıdır. Koltukların sünger kısımları eğer yüzeysel olarak silmeye çalışırsak tozu, kiri, suyu emer ve bakteri oluşumu için oldukça elverişli koşullar oluşur. Bu sebeple evinize yönlendirdiğimiz arkadaşlarımız öncelikle koltuklarınızın içindeki kirlerin emilip dışarı çıkarılması için özel vakumlu cihazlarımızla birlikte gelip koltuklarınızı yerinde ve kısa sürede temizlemektedirler.

Çalıştığımız müşterilerimiz kullandığı koltuklardan nasıl bu kadar kir çıktığına şaşırmaktadır. Özellikle gördükleri kirler karşısında nasıl bu koltuklarda oturduk diye hayrete düşmektedirler. Çünkü her ne kadar görünmese de koltuklarımızın içine hapsolmuş kirler çok fazladır. Sizinle çalıştığımızda tarafımızdan hızlı ve etkili hizmet alıp aslında sağlığınız açısından da önlem almış olacaksınız.

Konya Koltuk Yıkama hizmetimiz için iletişime geçin!