Kombi ve Petek Temizliği

Konya kombi petek temizliği

Ülke genelinde kombi ve petek kullanımı son yıllarda iyice artmış ve yaygınlaşmıştır. Kombi, aslında kat kaloriferi gibi ısıtma işlevi olan ve aynı zamanda eskiden kullandığımız şofbenler gibi suyu ısıtma işlevi de olan küçültülmüş kalorifer kazanıdır. Petek ise; kombiden aldığı ısıyı odalara dağıtan metal bölümdür. Konya kombi ve petek temizleme hizmetimiz için lütfen bilgi alınız.

Kombi ve Petek Temizliği Neden Önemlidir?

Kombi petek temizliği, belirli aralıklarla yapıldığında sağlığımız ve bütçemiz için oldukça önemlidir. Öncelikle sağlığımız açısından önemini anlatmak gerekirse; evimizi her ne kadar temiz tutsak da kombi petek temizliği tam olarak sağlanmadıkça kombi ve peteğin içine dolan toz ve bakteriler bu cihazları kullandıkça ciğerlerimize dolacaktır. Özellikle astım, alerjik astım hastaları ve tabi ki çocuklarımız bu durumdan olumsuz etkilenmektedirler. Aile bütçemiz olarak da değerlendirdiğimizde temizlenmeyen kombi ve peteklerin verdikleri ısı daha az, harcadıkları enerji daha fazla olur.

Konya Kombi Petek Temizliği Hizmetimiz Devam Ediyor!

Firma olarak biz özellikle doğalgaz petek temizliği için size güvenli, kaliteli ve hızlı hizmet sunmaktayız. Kombi petek temizliği almak isteyip bize ulaştığınızda 2 iş günü içinde size konusunda uzman arkadaşlarımızı yönlendirip kombi ve petekleri en kısa sürede, güvenli bir şekilde temizlenmesini sağlamaktayız. Bildiğiniz gibi doğal gaz yanıcı bir gaz olup doğal gaz ile kullanılan cihazların bakımı güvenliğimiz açısından son derece önem taşımaktadır. Bu konuda çalıştığımız ekip arkadaşlarımız da son derece işine hakim ve uzman kişiler olduğu için de içiniz kesinlikle rahat edecektir. Konya petek temizliği için lütfen iletişime geçiniz.

Farklı temizlik şirketlerinden ya da çevrenizden, farklı bilgiler almış olabilirsiniz. Ancak petek temizliği yapılırken kesinlikle peteklerinizi yerinden çıkarmadan hizmet vermemiz, peteklerinizin ömrünün uzun olup çürümemesi ve paslanmaması içindir. Ek olarak, peteklerin içinde çalışmaları için önem taşıyan bir yağ bulunmaktadır ve etkin bir şekilde çalışmaları için bu yağı da kesinlikle içinden almamaktayız. Bu temizlikte önem taşıyan toz, kir ve bakterilerden kurtulmaktır. Bunlar zaman içinde birikip sağlığınızı ve bütçenizi olumsuz etkileyen unsurlardır.

Kombi Petek Temizliğinde Neden Bizi Tercih Etmelisiniz;

  1. Kaliteli, güvenli ve ekonomik hizmet sunmaktayız.
  2. Kısa sürede kapınıza ulaşmaktayız.
  3. Çalıştığımız kişilerin memnuniyeti önceliğimizdir.
Konya Kombi ve Petek Temizliği hizmetimiz için iletişime geçin!