Otel Temizliği

Konya otel temizliği

Müşterilerin otel seçme konusunda dikkat ettiği en önemli kriterlerinden birisi odaların temiz ve hijyenik olması hususunda herkes hemfikirdir.  Çünkü otele gelen misafirler konakladığı süre boyunca burayı evi gibi görmektedir ve aynı temizliği ve hijyeni otel sorumlularından beklemektedir. Siz de takdir edersiniz ki misafirler otel tercihlerini oda temizliğine birebir bağlamaktadırlar. Bizler de firma olarak otel temizliği konusunda uzun yıllar hizmet verdiğimiz için ihtiyacınız halinde bu hususta elimizden geleni yapmaya hazırız. Konya otel temizliği hizmetimiz için lütfen bilgi alınız.

Konya Otel Temizliği Hizmetimiz Devam Ediyor!

  • Konya otel temizliği olarak dikkat ettiğimiz hususların başında evvela yatak odalarının temiz ve hijyen olması gelmektedir. Bu süreçte yatak odasının hazırlığı ve düzeni de yapılmaktadır ve müşterilere hazır hale getirilmektedir.
  • Otel koridorları da aynı titizlikte temizlenip müşterilere hizmetine sunulacaktır
  • Misafirlerin ortak alan olarak kullandığı ne varsa otopark havuz yemekhane otel lavabo ya da bazı özel alanlar yine firmamıza bağlı özel elemanlarımız tarafından temizlemesi yapılacaktır.

 

Otel İşletmeleri İçin Otel Temizliği Ne Kadar Önemlidir?

  • Otel temizliği otel işletmecisi için en önemli kalesidir. Çünkü konuklar her zaman otel odalarında evindeki rahatı huzuru konforu ve temizliği arayacaktır.  Bu nedenle bu husus son derece önemlidir.
  • Firmamız bünyesinde bulunan otel temizliği için çalışan elemanlarımız daha önce turistik bölgelerde çalıştığı için yabancı dil bilgisine sahip olan elemanlarımızdır. Bu sebeple otelinize gelen yabancı müşterilerinizin de isteklerini anlayabilecek ve yerine getirebilecek bilgi ve tecrübeye sahip elemanlardır.

 

Otel Temizliğinde Neden Bizim Firmamızı Seçmelisiniz?

  • Konya otel temizliği konusunda son derece tecrübeli olan firmamız otelinize gelen misafirlerinizin rahatı ve huzuru için gereken her şeyi yapacaktır. Alanında uzman olan elemanlarımız optimum sürede tüm otel odalarını koridorları ve ortak alanları değerli misafirlerin kullanımına hazır hale getirecektir.
  • Firmamız temizlik malzemelerini seçerken Tse ve Ce belgeli olduğuna dikkat etmekle birlikte insan sağlığına zarar verecek hiçbir ürünü kullanmadığımızın da altını çizmek isteriz.
  • Firmamızın fiyat politikası kaliteli hizmet ve hakkedilen emek üzerine kuruludur. Bu durumda sizlere verilen hizmet karşılığında uygun bir fiyat söyleyeceğimizden hiçbir şüpheniz olmasın.
Konya Otel Temizliği hizmetimiz için iletişime geçin!