thumbs-iconKonya Temizlik Şirketleri | Oryon Temizlik

clock-iconçalışma saatlerimiz : 08:00 - 21:00

mobile-icon

Hizmet için Bizimle İletişime Geçin!0543 866 66 32

Oryon Temizlik Hizmetlerine Devam Ediyor!

Oryon Temizlik Hizmetlerine Devam Ediyor!

Oryon Temizlik Hizmetlerine Devam Ediyor!

Temizlik, insanların en temiz ihtiyaçlarından birisidir. Hastalıklara ve hastalıklara sebebiyet veren tüm mikroplara karşı yapılması gereken özel ve profesyonel bir temizliğin yolu ise öncelikle iyi bir temizlik firması seçiminden geçmektedir. Konya temizlik şirketleri arasında bir numara olan temizlik firmamız, sizlere en üst düzey kalitede temizlik hizmetinin garantisini vermektedir. İşinde uzman ve eğitimli olan kadromuz ile her türlü alan ve mekan temizliğini olabilecek en kısa sürede büyük bir itina ile yapmaktadır.

Kurumsal temizlik, ev temizliği, ofis temizliği ya da apartman temizliği hizmetlerinin yanı sıra eşya temizliği hizmetini de uzman kadrosu ile profesyonel bir şekilde siz değerli müşterilerimize sunan firmamız, tüm bu hizmetleri sizlere uygun fiyat seçenekleri ile olanaklı kılmaktadır.

Mikroplara Son Veriyoruz!

Temizlik işi öncelikle sağlığınız açısından son derece önemli bir hizmet alanı olmaktadır. Firmamız, Konya temizlik firması olarak müşterilerinin sağlığını önemseyen ve bu hizmeti öncelikle maddi gelir için değil, müşterilerinin sağlığını düşünerek bilinçli bir şekilde müşterilerine sunan bir firmadır. Dolayısıyla da temizlik hizmeti sektöründe bir numara olan firmamız, hizmet kalitesi ve sağlığa dost bir hizmet anlayışı ile zirvedeki yerini daima koruyan bir firmadır.

Firmamız kadrosunda çalışan tüm personellerimiz, temizlik esnasında temizlik alanına uygun özel ilaçlar ve son teknoloji makineler kullanmaktadır. İnsan sağlığına zarar veren kimyasal temizlik ürünlerinden tamamen uzak duran personellerimiz, doğal ve kimyasal katkı maddeleri içermeyen aynı zamanda tamamen ant bakteriyel olan temizlik ürünlerini kullanmaktadır. Sonuç olarak temizlik sonrasında mekandaki temizlik kokusu ve yapılan temizlik uzun süre kalıcılığını korumaktadır.

Rakibi Olmayan Tek Firmayız!

Her ne kadar hizmet sektörü olan temizlik sektörü piyasasında faaliyet gösteren birçok firma olsa da Oryon temizlik firması olarak firmamız, gerek kullandığı temizlik ekipmanları gerek kimyasal olmayan ve tamamen antibakteriyel olan temizlik ürünleri gerekse işine göstermiş olduğu özen ile piyasada temizlik firmaları arasında rakip tanımayan tek firma olmaktadır.

Firmamız rakip olarak sadece kendi hizmet kalitesini görmektedir. Dolayısıyla da hizmet kalitesi ile her geçen gün yarışan firmamız; hizmet kapsamını, müşterilerimizin beklentilerini hem daha fazla ve daha yüksek kalitede karşılayabilmek için kendisi ile yarışan yenilikçi ve gelişimci bir firmadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara